Hızlı İletişim

+90 (216) 452 04 32
bilgi@whatpeak.com.tr

What Peak Broşür

What Peak Enerji olarak Sektörel platformda faaliyet alanlarımızda güven veren kurumsal kültürümüz, kimliğimiz, ile ; örnek ve saygın bir kuruluş imajımızı güçlendirerek sürdürmektir.

Yatırımcılar

Ülkemizde ges yatırımlarına olan ilgi gün geçtikçe artmaktadır. Yatırımcılar Ges yatırımlarının kurulum ve işletme süreçlerinin diğer santrallere göre daha kolay olduğuna ikna edilmiş olabilirler ancak unutulmamalıdır ki en küçük fotovoltaik sistem dahi bir enerji santralidir. Bu nedenle sadece yasal gerekliliklere uymak için değil santralinizin performansını , üretim değerlerini , sağlığınızı, konforunuzu ve yatırımlarınızı korumak adına santralinizin kurulum aşamalarının nitelikli bir ekip tarafından sürekli takip altında tutulup devreye alınması ile birlikte işletme sürecinde belli periyotlarda bakımlarının yapılması gerekmektedir.

What Peak A.Ş bu süreçlerde doğru yatırımı yapıp sorunsuz bir şekilde tesisinizi işletebilmeniz adına nitelikli uzman kadrosu , yetkili servisleri ile daima destekçinizdir.

Her zaman mevcut durumun daha da iyileştirilebileceği felsefesinden yola çıkarak yatırım sürecinin hangi aşamasında olursanız olun tecrübelerinizi ve sorunlarınızı bizimle paylaşıp birlikte çözüm oluşturma sürecimize ilk adımımızı atmamız için lütfen bize ulaşın