Hızlı İletişim

+90 (216) 452 04 32
bilgi@whatpeak.com.tr

What Peak Broşür

What Peak Enerji olarak Sektörel platformda faaliyet alanlarımızda güven veren kurumsal kültürümüz, kimliğimiz, ile ; örnek ve saygın bir kuruluş imajımızı güçlendirerek sürdürmektir.

EPC

GES sektöründe yatırımların geri dönüşü için doğru kurulum ve kurulum sonrası hizmetler hat safhada önem arz etmektedir. EPC tercihinde hızlı ve kaliteli teknik servis hizmetleri yatırımcılar için en önemli unsur haline gelmiştir. Satış sonrası verilen bakım onarım uzaktan izleme hizmetleri tesislerin farklı farklı bölgelerde olmasından dolayı EPC'leri büyük Finansal yükler altına soktuğu apaçık ortadadır.

What Peak A.Ş eğitimli teknik personeli, test bakım onarım izleme merkezleri, mobil test cihazları , uluslararası geçerli hizmet sertifikalarına sahip bayiileri ile sizin adınıza teknik servis , bakım onarım , uzaktan izleme hizmetleri vererek size ekonomik hızlı ve kaliteli hizmet imkanı sağlar.

What Peak A.Ş. pazar yönelimi, müşteri ihtiyaçları ve teknolojik gelişmelerle uyumlu yenilikçi ve kurumsal bir strateji izleyerek üreticilere EPC'lere , hızlı ve ekonomik hizmetler sunarak gerçek bir rekabet gücü sağlamayı hedeflemektedir.