Hızlı İletişim

+90 (216) 452 04 32
bilgi@whatpeak.com.tr

What Peak Broşür

What Peak Enerji olarak Sektörel platformda faaliyet alanlarımızda güven veren kurumsal kültürümüz, kimliğimiz, ile ; örnek ve saygın bir kuruluş imajımızı güçlendirerek sürdürmektir.

Üreticiler

Günümüzde yatırımcılar için satış sonrası hizmetler ürün kalitesi kadar önem arz etmektedir. Ürün tercihinde hızlı ve kaliteli teknik servis hizmetleri yatırımcılar için en önemli unsur haline gelmiştir. Satış sonrası verilen teknik servis hizmetlerinin üretim merkezinden yürütülmeye çalışılması Firmayı büyük Finansal yükler altına soktuğu apaçık ortadadır.

WhatPeak A.Ş eğitimli teknik personeli, test bakım onarım izleme merkezleri, mobil test cihazları , uluslararası geçerli hizmet sertifikalarına sahip bayiileri ile sizin adınıza teknik servis , onarım , yerinde değişim hizmetleri vererek size ekonomik hızlı ve kaliteli hizmet imkanı sağlar.

Whatpeak AŞ, pazar yönelimi, müşteri ihtiyaçları ve teknolojik gelişmelerle uyumlu yenilikçi ve kurumsal bir strateji izleyerek üreticilere kaliteli , hızlı ve ekonomik hizmetler sunarak gerçek bir rekabet gücü sağlamayı hedeflemektedir.