Hızlı İletişim

+90 (216) 452 04 32
bilgi@whatpeak.com.tr

What Peak Broşür

What Peak Enerji olarak Sektörel platformda faaliyet alanlarımızda güven veren kurumsal kültürümüz, kimliğimiz, ile ; örnek ve saygın bir kuruluş imajımızı güçlendirerek sürdürmektir.

Sigorta Şirketleri

Sigorta şirketlerinin sağlıklı hizmet sunabilmesi için hasar tespiti yapıp bu hasarların mali analizlerine hakim olması gerekmektedir. Uzman bir denetleme ekibinin doğru test cihazlarını kullanarak yaptığı analizler bu doğrultuda Sigorta şirketlerine ışık tutacaktır. Kurulum sürecinde yapılacak olan denetim ve testlerin zaten hasarları minimize edeceği görülecektir.

Sistem bileşenlerinde Hasar ve arıza oluşması durumunda What Peak tarafından sizin adınıza hasar kayıt tespitleri , analizleri yapılabilir ve hasarlı bileşenler onarılıp tekrar kullanılması ile hızlı ve ekonomik bir çözüm sunulabilir.

Ülkemizin yeni tanımaya başladığı GES sektöründe test bakım onarım uzaktan izleme merkezlerimizden faydalanarak müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek adına tecrübelerinizi ve sorunlarınızı bizimle paylaşıp birlikte çözüm oluşturma sürecimize ilk adımımızı atabilmemiz için lütfen bize ulaşın